Hakkımızda


Nur Opel
Aydın Özel ServisiNUR Opel Özel Servisi, konusunda uzman ekibi ile isteklerinizi en iyi, en hızlı ve en kaliteli şekilde yerine getirirken sizler evinizdeki konfor ve rahatlığı yaşayın.

 

Opel aracınızın ihtiyacı olan tüm işlemler, Opel yetkili servis bölümümüzün son teknoloji ile donatılmış mekanik kaporta ve boya atölyelerinde mükemmel hizmet anlayışını ilke edinen uzman personelleri tarafından yapılmaktadır.

Nur Opel Servisi Mehmet Karaoğlu tarafından işletilen ve mülkününde kendisine ait olduğu Aydın 2. sanayi sitesinin göz bebeği servislerinden biridir. Sizler için 7/24 telefonun ucunda direk ulaşabileceğiniz personelleri ile hizmet veren Nur Opel Servisi en uygun fiyat koşulları ile Opel ve yan grubundaki tüm araçlar için motor ve mekanik hizmeti veren ve yaptığı işi severek yapan bu doğrultuda hizmet etmekten kaçınmayan bir şirkettir. Yaklaşık 20 yıllık tecrübesi ile 2. sanayi sitesinde hizmetlerini sürüdüren Mehmet Karaoğlu ve personelleri, gerekli motor ve mekanik eğitimlerini en iyi şekilde almış belgeli personellerden oluşmaktadır.